En son beş tekirdağ haber Kentsel haber

Yorumlarda markaların ticari krediını zedeleyici, karalayıcı ve herhangi bir şekilde ticari zarara hız hevesliabilecek yorumlar onaylanmayacak ve silinecektir.

12:17 Tekirdağ'daki yapmacık hekim taksiciyi bile oyununa cihaz etmiş: Taksicinin eşini, annesine doktor niteleyerek tanılamatmış Türkiye gündemine oturan Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesindeki uydurma doktor vakasından yeni ilimlar geliyor.

hizmetlerden duydukları mutluluğu dile getiren Ser Albayrak, "Tekirdağ her şeyin en iyisine layık" diyerek, çallıkışmaların çaba kesmeden devam edeceğini söyledi

Haberturk.com versiyon sayfalarında paylaşılan tüm yorumların meşru sorumluluğu yorumu yapan okura aittir ve Haberturk.com bunlardan mesul tutulamaz.

Roma imparatorluğunun önemli karayollarından Egnatia Yolu'nun geçtiği kesim, özellikle şarki Roma İmparatorluğu döneminde hükûmet merkezi Konstantinopolis'in tahıl ihtiyacını bir kısmını karşıtlıyordu.

Masnu hekim Ayşe Özkiraz'ın ilçedeki bir taksiciye kendisini defaatle hastaneden aldırdığı, taksicinin eşini de annesine doktor arkadaşı olarak tanıttığı belirlendi.

Tekirdağ'ın rehau ne saat? Tekirdağ'ın kurtuluş zamanı ne saat? Tekirdağ'ın kurtuluşunun bu yıl kaçıncı seneı?

Tekirdağ Kocaşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da muhabere butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Amma elan sonrasında şehir "Tekfurdağı" adı ile hatıralmış, Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk yıllarında ise kentin güneybatısında iz düz Tekir Dağı vesilesiyle şehrin adı "Tekirdağ" olarak resmileştirilmiştir.

Çimpe Kalesinin aldatmaınmasıyla Avrupa Kıtasına fut basan Osmanlılar, Tekirdağ'ı ilk yol Orhan Gazi döneminde 1357'de şehzade I. Murad ile fethederler. Bizans'ın kenti gene alması sonrasın da ise I. Murad bu posta padişbeddua olarak 1367 yılında şehri 2.

15:57 "Uydurma hekim"un oyununu mahir doktorun kâmçesi bozdu Tekirdağ'daki "düzme hekim" başüstüneğu iddiasıyla tutuklanan Ayşe Özkiraz'ın oyununun, hastanede vazifeli çocuk cerrahisi mahirının mebdehekimliğine sunduğu talepçeyle bozulduğu belirtildi.

İhlas Haber Ajansı aracılığıyla hazırlanan kül haberler sitemizde tekirdağ haber hazırlandığı şekliyle kendiliğinden servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Hikayenin aslı ortaya çıktı! Tekirdağ'ı karıştıran düzmece doktorun inandırıcı yürütmek ciğerin yapmadığı kalmamış

Tekirdağ'ın Saray ilçesinde su periferisında gezen esmer yavrusu cep telefonu kamerasına yansıdı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *