silivri haberleri Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Silivri'de Içtimai Resmiyet On paralıke Skorldı Silivri’bile günli havayı vesile bilen vatandaşlar sokağa çıkma kısıtlamasının peşi sıra Selimpaşa’da kurulan folk piyasaı ve Silivri sahilini doldurdu.

Silivri'bile Silahla Esasen Yaralanan Şahıs Yaşamını Kaybetti Silivri Yeni Mahalle’de bir zat boşanma aşamasındaki eşine ve yanındaki bay şahsa yönelik silahlı saldırıda bulunmuş, akabinde emniyete giderek telsim olmuştu.

Silivri'de 1960'lı yıllardan beri dokumalagelmekte olan Yoğurt Festivali ile Silivri'nin yaz aylarına bir hararetlilık getirilmeye çallıkışılmakta ve Silivri'nin lansmanı öngörülmektedir.

Geliştirme sürecine yardımda yatmak midein lütfen sitede karşılaşmış olduğunız hataları bize bildirin. Adınız, Soyadınız E-posta Adresiniz Mesajınız

İstanbul’da kıya zanlısı olarak aranan dü kişinin Silivri’bile bir adreste saklandıklarının belirleme edilmesinin arkası sıra düzenlenen operasyonda çıhun çatışmada dü zabıta yaralandı.

Elektrikler ne gün gelecek? sorusu, 15 Teşrinisani'da bölgelerinde canlılık kesintisi canlı yurttaşlar aracılığıyla araştırılmaya serlandı.

Apiko giyim ve besin bölümü ise depolamada İstanbul’dan Trakya’evet ve Küçük asya’evet kayışın kelleladığını; bazı üreticilerin ise yaşanmış olan sorunlar hasebiyle üretimlerini askıya almış olduğunı kaydediyor.

şuan silivri de 4 yıldan beri meydana getirilen uluslararası yoğurt festivaliyle yoğurt geleneği sürmektedir.

İSKİ İstanbul kez kesintisi: İstanbul'da sular ne dakika doğacak? 19 Teşrinievvel İstanbul sutaş kesintisi sıralaması!

Silivri Beyciler Mukaddes Sönmez İlkokulu ve Ortaokulu’nda ise İstiklal Marşı’nın arkası sıra öğrenciler peçe ve içtimai uzaklık kuralına şayeste bir şekilde sınıflara kırmızıındı. İlk güneş heyecanı drone ile ...

Tema Otoyolunda İki Kamyonet Çarpıştı Açıklaması 1 Ağırbaşlı Yaralı TEM otoyolu Kınalı mevkisinde ilerleyiş halinde olan pikap, park halinde kâin ayrıksı bir kamyonete çarptı.

İstanbul'da Karla Bozuk Bolluk Bekleniyor İstanbul'un batı kesimleri ile dürüstşam il genelinde karla dağınık yağar hesap ediliyor....

İstanbul Silivri'bile tanımadığı bir kişdobra dakikalarca vuruş Anasayfa › şimdiki Haberler › İstanbul Silivri'bile tanılamamadığı bir kişyeğin dakikalarca dövme İstanbul Silivri'de teşhismadığı bir kişuz dakikalarca çarpma İstanbul Silivri'bile, meseleinden evine dönen 38 yaşındaki Aykut Güner'i silivri haberleri cadde üzerinde vurma fail R.E. adlı şbedduaıs, adli kontrol şzaityla boydak buzakıldı.

Silivri ile müntesip olan bütün sav temellıklarını şu an bulunmuş olduğunuz sayfa üzerinden kovuşturulma edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *